Bodystocking - co to jest?

Bielizna erotyczna bardzo często staje się atrakcyjnym elementem pożycia seksualnego wielu osób. Prócz elegancji oraz zmysłowości stroju liczy się także komfort noszenia i dopasowanie do kształtów. Dlatego często wybierany jest bodystocking. Czym jednak dokładnie jest, jak go nosić i co sprawia, że jest tak popularny? Bodystocking to rodzaj bielizny, który zakładany jest niemalże na całe ciało – obejmuje tułów, często także nogi oraz ręce. Jednakże tym, co najbardziej przyciąga w bodystockingu, jest połączenie zmysłowych i nierzadko odważnych rozcięć z półprzezroczystym materiałem. Dzięki temu powstaje wrażenie harmonijnego współistnienia nagości i ubrania. Większość modeli bodystockingu występuje w formie nawiązującej do swoich początków, czyli wyrobu pończoszniczego. Materiał to zatem najczęściej połączenie nylonu i elastanu, jednakże coraz częściej można natknąć się na bodystocking wykonany z lycry, koronki, a nawet drobnej siateczki. Wybór jest duży i to, na jaki model się zdecydujesz, zależeć będzie wyłącznie od Twoich indywidualnych preferencji.

W jaki sposób nosić bodystocking?

Pierwsze, na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru bodystockingu, to odpowiednie dopasowanie do sylwetki. Jeśli posiadasz pełniejsze kształty, staraj się unikać bielizny w tak zwanym uniwersalnym rozmiarze – dobrze układająca się bielizna i związany z tym komfort noszenia są kluczowe podczas noszenia seksownego stroju, a bodystocking w rozmiarze „dla każdego” często okazuje się po prostu za mały bądź za duży. Na szczęście wielu producentów bierze to pod uwagę i oferuje bodystocking w różnorodnych rozmiarach – przykładem jest bodystocking F221 marki Obsessive, dostępny np. w sklepie internetowym magicznabielizna.pl. Przy zakładaniu stroju, szczególnie jeśli jest on podobny wyrobom pończoszniczym, należy zachować ostrożność i rozpocząć naciąganie od dołu, na całkowicie nagie ciało. Przed nałożeniem na siebie reszty odzieży zwróć uwagę, czy wszelkie wcięcia i ozdoby są na swoim miejscu. W końcu, aby dopełnić obrazu, możesz pokusić się o przywdzianie wysokich obcasów, delikatnej biżuterii oraz eleganckiej sukienki – z pewnością zrobisz w ten sposób wrażenie na swoim partnerze.

Jakie są główne walory bodystockingu?

Nie da się ukryć, że bodystocking należy do wyjątkowego rodzaju bielizny erotycznej. Z jednej strony prezentuje się bardzo odważnie, głównie ze względu na swoje rozcięcia, nierzadko odsłaniające krocze lub pośladki. Przykładowo, w stroju marki Softline Collection Ladybird – Black 6241 można poczuć się jak prawdziwa bogini łóżkowych igraszek. Z drugiej strony bodystocking stanowi idealny wybór także dla kobiet, które nie do końca pewnie czują się w klasycznej, dwuczęściowej bieliźnie, a mimo to pragną odkryć w sobie pokłady seksualnej energii i oczarować nią swojego partnera. Niektóre modele bodystockingu w subtelny sposób przykrywają mankamenty urody i jednocześnie podkreślają jej zalety – widać to chociażby po modelu Crazy – Black 6269 Softline Collection. Bodystocking jest niezwykłym rodzajem bielizny; odpowiednio dopasowany do Twojej figury oraz stylu z pewnością zrobi na Twoim partnerze piorunujące wrażenie. Różnorodność wyboru poszczególnych modeli sprawia, że każda kobieta znajdzie ten idealny dla siebie.